Autorski program TV Antoniego Macierewicza

Antoni Macierewicz, poseł PiS, były minister obrony narodowej, rozpoczął emisję autorskiego programu informacyjnego pn. ”Pilnujemy Polski!” w TV Republika, prowadzącym program jest Ryszard Gromadzki, wicenaczelny stacji.

Według zapowiedzi Antoni Macierewicz razem z Ryszardem Gromadzkim w programie ”Pilnujemy Polski!” w TV Republika mają omawiać kluczowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem Polski.

Pierwszy odcinek został wyemitowany z okazji 25-lecia Gazety Polskiej. Tematyka dot. polityki pronarodowej realizowanej przez rząd od 2015r. i zamieszania ws. ustawy o IPN. Wcześniej realizowana była przez rządy III RP „polityka wstydu”, pomijano bohaterskie zrywy narodowe Polaków w trakcie I i II wojny światowej oraz prowadzono politykę „usypiania” ambicji Polaków.

TV Republika wyemitowała 1 odcinek programu pn. ”Pilnujemy Polski!” w dniu 6 lutego o godz. 21, kolejne można zobaczyć we wtorki o godz. 20.

W 1 odcinku Macierewicz twierdzi, że Rosja wspiera wschodnie regiony będące w konflikcie z Izraelem, a zatem zamieszanie wokół IPN, negatywne wpisy w net’e, mogą być moderowane przez agentów rosyjskich.

Zobacz: Program autorski Antoniego Macierewicza w TV Republika na kanale YouTube: ”Pilnujemy Polski!” (odc. 1) z dn. 6.02.2018.

Telewizja Republika S.A. dostępna jest w net’e od 2012r. (rejestracja domeny: 2012.12.19 g. 13:45). Kontakt: ul. Pawia 55 (wejście:Dzielna 60), 01-030 Warszawa, tel. 22/ 270.72.10 (9-17), email: biuro@telewizjarepublika.pl

oprac. Halina Kustosz, e-mail: h.kustosz[at]milwomen.pl